Kontakt ...

Chmielowice k/Opola
ul. Cmentarna 6
46-070 Komprachcice
tel. +48 77 474 88 25
POLAND

 

 

 

 

 

 

 

baner_kontakty

Sekretariat

Agnieszka Krawczyk

tel.: +48 77 474 88 25

fax: +48 77 474 88 26

e-mail: drukarnia@ipak.pl

Produkcja

Paweł Kotulak specjalista ds. produkcji i planowania

tel.: 77 402 38 34, tel. kom. 606 394 460
e-mail: pawel.kotulak@ipak.pl

Iwona Tarasiuk-Spólnicka szef działu kontroli jakości

tel.: 77 402 38 28, tel. kom. 662 275 037
e-mail: iwona.spolnicka@ipak.pl

Joanna Wąs-Mostowska specjalista ds. rozliczenia produkcji

tel.: 77 402 38 26, e-mail: joanna.mostowska@ipak.pl


Dział zakupów

Robert Michalski kierownik działu zakupów

tel.: 77 402 38 37
tel. kom.: 694 454 907
e-mail: robert.michalski@ipak.pl

Krystyna Kaczmarczyk specjalista ds. zakupów

tel.: 77 402 38 35
tel. kom.: 694 454 907
e-mail: krystyna.kaczmarczyk@ipak.pl

 

Dział finansowy

Maciej Borecki dyrektor operacyjny

e-mail: maciej.borecki@ipak.pl
tel.: 77 402 38 41

Dział techniczny

Tomasz Rudnicki kierownik ds. technicznych

tel.: 77 402 38 39
tel. kom.: 694 454 906
e-mail: tomasz.rudnicki@ipak.pl

DTP

Elżbieta Czerwińska szef działu dtp, informatyk

tel. 77 402 38 29, e-mail: dtp@ipak.pl

Marcin Dworaczyk operator dtp

tel. 77 402 38 29, e-mail: dtp@ipak.pl

Ochrona środowiska

Ewelina Mróz specjalista ds. ochrony środowiska

e-mail: ewelina.mroz@ipak.pl

Księgowość

Katarzyna Lubojańska główna księgowa

tel. 77 402 38 22, e-mail: katarzyna.lubijanska@ipak.pl

Katarzyna Schafhirt księgowa

tel. 77 402 38 22, e-mail: katarzyna.schafhirt@ipak.pl

Magdalena Cybulska-Wojnarowska księgowa

tel. 77 402 38 22, e-mail: magdalena.cybulska-wojnarowska@ipak.pl



Kadry

Magdalena Cybulska-Wojnarowska specjalista ds. kadr

tel. 77 402 38 23, e-mail: kadry@ipak.pl

Kalkulacje

Joanna Wąs-Mostowska specjalista ds. rozliczenia produkcji

tel. 77 402 38 26, e-mail: kalkulacje@ipak.pl